"Hatalar daima affedilebilir. Eğer onları kabul etme cesaretine sahipseniz"Dr. Elizabeth LOMBARDO

BİYOGRAFİ OYUNCULAR

Ayda Field Williams Kimdir?

Ayda Field Williams Kimdir?

Ayda Field Williams, yarı Türk yarı Amerika'lı, 17 Mayıs 1979 doğumlu, 1,73 m boyunda sinema ve dizi oyuncusudur.

Babası Haldun Evecan ve annesi Gwen Field'in tek çocuğu olarak 1979 yılında hayata gözlerini açtığında, Ayda Sebahat Evecan olarak biliniyordu. İlerleyen yıllarda anne ve babasının evliliğinin sona ermesi ertesinde, annesinin soyadı olan Field'i kullanmaya başladı ve Ayda Field olarak anılmaya başladı.

Ayda Field televizyon ekranlarında, eşi İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Robert Williams'dan dolayı anılıyor ve tanınıyor olsa da, kariyerinde, dizi oyunculuğu ve sinema oyunculuğu bulunmaktadır. Days of our Lives isimli BBC dizisi ile başladığı kariyerinde, sohbet programlarının yanı sıra,  Austen Diyari ve Strange Wilderness gibi filmlerdeki oyunuculuğu da yer almaktadır. Annesi Gwen Field'in film yapımcısı olması da kariyerinde etkili olmuştur.

Robert Williams ile Evleniyor

Ayda Field, Robert Williams ile birlikte, 2006 yılında birlikteliklerini başlattılar. Seneler 2010'u gösterdiğinde çift, ilişkilerini dünya evine girerek evlilik haline dönüştürdüler. Düğün 7 Ağustos 2010 Beverly Hills'deki malikanelerinde basına kapalı gerçekleşti ve çiftin düğün fotoğrafı magazine 1 milyon pound'a satıldı. Evliliklerinin başlamasının ardından, Ayda Sebahat Evecan olarak hayata gözlerini açan kız çocuğu Ayda Field Williams olarak hayatını devam ettirmeye başladı.

Ayda ve Robert Williams çiftinin, 2012'de Theodora Rose 'Teddy' Williams isimli bir kızı ve 2014'te Charlton Valentine Williams isminde bir oğlu oldu.